tahe | Hospital Capilar
3601
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-3601,_masterslider,_ms_version_3.9.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.8,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,elementor-default,elementor-kit-2848,elementor-page elementor-page-3601
 

Hospital Capilar

 

HOSPITAL CAPILAR & TAHE Organic Care Tricology

 

Tahe poszerza swoją działalność o… transplantację włosów metodą manualną FUE Poznaj specjalistyczną Klinikę Hospital Capilar. Międzynarodowy Projekt Hospital Capilar uczynił Hiszpanię ważnym miejscem w Europie, dla Wszystkich, którzy marzą o pięknych i zdrowych włosach.

Kliniki Hospital Capilar tworzą jedną z największych organizacji medycznych w sektorze medycyny transplantacji włosów. Bezpieczeństwo, jakość i najwyższa troska o Pacjenta przyświeca Nam każdego dnia. Zaopiekujemy się Tobą od pierwszego kontaktu, konsultacji do przeszczepu włosów, planowania zabiegu, organizacji pobytu w klinice, przeprowadzenia zabiegu, aż do momentu wsparcia i pielęgnacji po zabiegowej.

Przeszczep włosów w Hiszpanii metodą FUE. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie korzyści daje nowoczesna transplantacja włosów.