tahe | Silver Blond
366
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-366,_masterslider,_ms_version_3.9.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.8,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,elementor-default,elementor-kit-2848,elementor-page elementor-page-366
 

Silver Blond

Rozjaśniacze Tahe to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów poszukujących produktu, który jest skuteczny i równocześnie nie niszczy włosów. Zadowolenie z efektów po użyciu produktów rozjaśniających Tahe, potęguje ich bardzo miły zapach. Puder rozjaśniający do szybkiego i skutecznego rozjaśniania. Może być wykorzystywany do wszystkich technik rozjaśniania i dekoloryzacji, również z użyciem folii. Przeznaczony do wszystkich typów włosów, zarówno naturalnych, jak i farbowanych, a także do wrażliwej skóry głowy. Dedykowany szczególnie do rozjaśnień globalnych i w każdym przypadku kontaktu produktu ze skórą. Może być łączony z oxydantami o stężeniu maksymalnie 9%.

SILVER BLOND

Puder rozjaśniający i dekoloryzujący włosy. Rewelacyjny puder rozjaśniający do szybkiego i skutecznego wybielania. Może być wykorzystywany do wszystkich technik rozjaśniania i dekoloryzacji, również z użyciem folii. Przeznaczony do wszystkich typów włosów, zarówno naturalnych, jak i farbowanych. Dedykowany szczególnie do rozjaśnień globalnych i w każdym innym przypadku kontaktu produktu ze skórą głowy.

 

poj. 500g

SILVER BLOND PLUS

Rewelacyjny puder rozjaśniający do szybkiego i skutecznego wybielania. Może być wykorzystywany do wszystkich technik rozjaśniania i dekoloryzacji, również z użyciem folii. Przeznaczony do wszystkich typów włosów, zarówno naturalnych, jak i farbowanych a w szczególności do wrażliwej skóry głowy.

 

Dedykowany szczególnie do rozjaśnień globalnych iwkażdym innym przypadku kontaktu produktu ze skórą głowy.

poj. 500g