tahe | LUMIÈRE EXPRESS
326
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-326,_masterslider,_ms_version_3.9.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.8,qode-theme-starflix,transparent_content,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,elementor-default,elementor-kit-2848,elementor-page elementor-page-326
 

LUMIÈRE EXPRESS

Włosy składają się w 96% z keratyny, białka odpowiedzialnego za ich strukturę i odporność. Z czasem, pod wpływem czynników zewnętrznych jej ilość we włóknach włosów stopniowo zmniejsza się i włosy puszą się, stają się matowe i odwodnione, przez co tracą zdolność utrzymania koloru, jego intensywność i promienność. Dział I+D+I w Tahe dogłębnie badał ten niekorzystny efekt i wynalazł unikatowy, profesjonalny system koloryzacji, który łączy w sobie:

 

 BARDZO NISKĄ ZAWARTOŚĆ AMONIAKU

  100% POKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW

  DŁUGOTRWAŁY INTENSYWNY KOLOR

  LUSTRZANY POŁYSK ORAZ GŁĘBOKIE ODŻYWIENIE

  OLŚNIEWAJĄCY KOLOR, KTÓREGO BLASK UTRZYMUJE SIĘ DO 6 TYGODNI

  UNIWERSALNY CZAS APLIKACJI W ZALEŻNOŚCI OD POŻĄDANEGO EFEKTU.

  EKSPRESOWA KOLORYZACJA W 10 MINUT.

BIOKERATYNA

Specjalnie zaprojektowana aby chronić i wzmacniać włosy podczas każdej
aplikacji

OLEJ ARGANOWY, BERGAMOTOWY, KOKOSOWY

Bogactwo antyoksydantów, głębokie nawilżenie i
niesamowity blask

EKSTRAKT Z SZAŁWI

Złożony głównie z wody, węglowodanów, fitoregulatorów i
biodostępnych minerałów. Połączenie tych elementów poprawia odcień i intensywność koloru
włosów

Najnowsza technologia keratyny TRIONICA która dzięki zdolności stopniowego wbudowywania się w strukturę włosa zapewnia jego ochronę, głębokie odżywienie i nawilżenie co przekłada się na intensywny, głęboki połysk.

 

Dlaczego przygotowanie i aplikacja LUMIERE jest taka prosta? Zastosowaliśmy klasyczne, proste rozwiązanie przygotowania farby, na które składają się jedynie niezbędne składniki: krem koloryzujący i oksydant. Aplikacja jest równie prosta, ponieważ składa się na nią jeden cel: profesjonalne, równomierne rozprowadzenie odpowiedniej ilości mieszaniny koloryzującej od nasady po końcówki włosów.

 

Dlaczego polecamy oxydant 9% do przygotowania koloryzacji? Gwarantuje to osiągnięcie optymalnego efektu koloryzacji i pełne wykorzystanie potencjału produktu, oraz 100% pokrycie siwizny. Włosy stają się miękkie, błyszczące oraz zdrowe i nawilżone, przez zastosowanie połączenia formuły bogatej w tri-jonową keratynę i olej arganowy, opracowane w celu stworzenia potrójnego wiązania pomiędzy strukturą włosa, naturalnymi pigmentami i składnikami odżywczymi. Czyni to produkt rewolucyjnym narzędziem pracy każdego świadomego fryzjera.

Ponieważ czas jest na wagę złota, czas aplikacji również. Tahe stworzyło bezprecedensowy i najbardziej uniwersalny system koloryzacji Lumiere Express. Jest to narzędzie w rękach profesjonalnych stylistów pozwalającym dopasowywać wymagany czas aplikacji w zależności od oczekiwanego rezultatu w 10, 20 lub 30 minut stosując ten sam produkt. Wraz z osiągnięciami Lumiere stworzyliśmy spersonalizowany system koloryzacji profesjonalnej, dostosowujący jego efektywność w zależności od oczekiwanego rezultatu. Efektywne zarządzanie czasem pracy stało się rzeczywistością.

Farby do włosów mogą powodować ciężkie reakcje alergiczne. Przeprowadź wcześniej test wrażliwości. Przeczytaj i postępuj zgodnie z instrukcjami na tym produkcie.