tahe | Tahe Polska
257
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-257,_masterslider,_ms_version_3.9.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.8,qode-theme-starflix,transparent_content,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,elementor-default,elementor-kit-2848,elementor-page elementor-page-257
 

Tahe Polska

 

Kiedy pod koniec ubiegłej dekady Polska rozpoczynała współprace z hiszpańską marką TAHE, byliśmy dwudziestym siódmym krajem posiadającym dystrybucję tych kosmetyków. W ciągu kilku niespełna lat ta liczba wzrosła do ponad pięćdziesięciu. W tym czasie Laboratorium TAHE opracowało dziesięć nowych linii produktów do pielęgnacji, stylizacji, koloryzacji i specjalistycznych zabiegów fryzjerskich.

 

Jakość kosmetyków, którą uzyskuje Laboratorium TAHE jest bardzo wysoka i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających z klientów.

 

Podczas procesu tworzenia kosmetyków Laboratorium Tahe kładzie szczególny nacisk na skuteczny i innowacyjny skład kosmetyków, dbałość o szczegóły i wysoką ich jakość. Produkty TAHE posiadają bardzo bogate i starannie dobrane kompozycje witamin, białek i aminokwasów. Zawartość amoniaku w farbach obniżona została do niezbędnego minimum. Wykluczono wiele substancji szkodliwych i obciążających włosy. Zastosowano naturalne i ekologiczne składniki takie jak : olej arganowy, woski roślinne z candelli, carnauby, jojoby, otrębów ryżowych, masła karotenowego, co czyni kosmetyki bardzo naturalnymi i przyjaznymi dla włosów.

Nowe serie kosmetyków Tahe wykorzystują w swoim składzie keratynę, olej arganowy, komórki macierzyste roślinnego pochodzenia, ekstrakty z bambusa, naturalny kolagen i kwas hialuronowy.Ich formuły nie zawierają szkodliwych parabenów oraz mocnych konserwantów. Tam gdzie jest to możliwe szkodliwe związki chemiczne zastępuje Natura.

 

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić kosmetyki Tahe na polski rynek. Wierzymy że każdy kto choć raz spróbuje jakości kosmetyków Tahe , przekona się o ich wysokiej jakości.Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowości Tahe, skuteczne i profesjonalne kosmetyki do włosów.