tahe | Oleo & Control
403
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-403,_masterslider,_ms_version_3.9.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.8,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,elementor-default,elementor-kit-2848,elementor-page elementor-page-403
 

Oleo & Control

REDUKCJA ZNISZCZEŃ PODCZAS ZABIEGÓW CHEMICZNYCH AŻ DO 96%

 

Rozjaśnianie, koloryzacja, podjaśnianie i prostowanie chemiczne BEZ RYZYKA.

 

System produktów chroniący włosy, który umożliwia wykonanie zabiegów chemicznych, takich jak rozjaśnianie, pojaśnienia, koloryzacja lub prostowanie permanentne BEZ RYZYKA ich zniszczenia.

Z produktów również możesz stworzyć mocną regeneracje odbudowującą strukturę włosa. Taki zabieg można wykonywać na każdych  zniszczonych włosach.

Trzy etapowy system OLEO&CONTROL® redukuje uszkodzenia struktury włosa podczas zabiegów chemicznych, aż do 96%, dodatkowo zachowując ich elastyczność, blask i miękkość, oraz znacznie wydłużając trwałość koloru.

 
 

Pobierz katalog

BOND BOOSTER

OLEO&CONTROL® to cząsteczki, które chronią włosy przed zniszczeniami i uszkodzeniami do których dochodzi podczas zabiegów chemicznych. Wnikając do wnętrza struktury włosa wzmacniają naturalną keratynę i odbudowują zerwane mostki disiarczkowe. Sprawia to, że włosy są bardziej odporne na działanie środków chemicznych

Maska

Regenerująca, kremowa maska do włosów, która odżywia i nadbudowywuje efekt działania OLEOPLEX No1. Jej wyjątkowa formuła bazująca na systemie OLEO&CONTROL® działa od nasady po końce włosów w celu ujednolicenia włókien, uszczelnienia osłonki włosa dodatkowo rewitalizując ich wygląd. Produkt działa natychmiastowo.

 

poj. 500ml

 

Kup Tutaj

Szampon

Kompleksowa formuła pielęgnacji włosów i skóry głowy oparta na systemie OLEO&CONTROL®, dla nieskończonej elastyczności, nawilżenia i odnowy jakości włosów

 

poj. 500ml

 

Kup Tutaj

Fluid bezspłukiwania

Naprawczy produkt przedłużający działanie ochronne i regenerujące systemu OLEO&CONTROL®. Chroni włosy pozostawiając je miękkie, błyszczące i wolne od plątania. Działa na włókna włosa natychmiastowo naprawiając je. Wydłuża jednocześnie efekty zmian w ich strukturze po zastosowaniu pierwszego kroku systemu OLEO&CONTROL® pozostawiając włosy błyszczące i pełne życia.

 

poj. 60ml

 

Kup Tutaj