tahe | Biesiada na Podlasiu oraz premiera Lumière High Platinium od Tahe 20-22.11.2021
2697
post-template-default,single,single-post,postid-2697,single-format-standard,_masterslider,_ms_version_3.9.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.8,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,elementor-default,elementor-kit-2848
 

Biesiada na Podlasiu oraz premiera Lumière High Platinium od Tahe 20-22.11.2021

Biesiada na Podlasiu oraz premiera Lumière High Platinium od Tahe 20-22.11.2021

Foto650-1200x798.jpg

„Kiedy jesień już nastaje
Kolorowe wszystkie gaje
Jakoś tęskno nam do Słońca i tak marzym se bez końca
Świata jednak nie zmienimy co najwyżej marudzimy
Ale zaraz co to puka
Sms-em ktoś nas szuka
Kto to kto to kto to taki
Tahe Polska debeściaki
Zwariowane zakochane w swojej marce tak oddane
Tahe będzie na Podlasiu wpadaj Sławku wpadaj Kasiu
Wszystkich Was tu chcemy gościć
I pewnikiem dziś nie pościć
Andrzejkowa wróżka lata i radością nas oplata.
No i stała się rzecz cudna
Karczma dzisiaj będzie ludna
Pełno gości przyjechało
Może wódki będzie mało
Duchu Puszczy więc przybywaj i do tańca nas porywaj.
Witam zatem Was Kochani na biesiadzie pod żubrami. W karczmie naszej niech się stanie Andrzejkowa balowanie. Z serca życzę Wam zabawy, smacznej wódki dobrej strawy. Goście Tahe niech się cieszą na Podlasiu niech po grzeszą
Zatem kończę te nowinę bo przełykam z głodu ślinę.
Tą biesiadę już zaczęto Tahe ma tu z Wami swoje święto.
Piję zatem Wasze zdrowie aby w sercu no i w głowie dobro było i odwaga by świat zmieniać bo wypada. Dobry fryzjer no i tahe połączenie doskonałe.”

autor. Krzysztof Walicki

Prawie stu klientów uczestniczyło w Ogólnopolskim szkoleniu Tahe Polska, wydarzeniu, które miało na celu zaprezentowanie nowego kremu rozjaśniającego Lumière High Platinium, opracowanego niedawno przez Tahe.

Trzy wspaniałe dni, pełne zabawy, integracji, tańców, „Ducha Puszczy”, ogromu wiedzy, nowych inspiracji i doświadczeń.
Jako pierwsi na świecie w tak szerokim gronie zaprezentowaliśmy nowy rozjaśniacz w kremie Lumière High Platinum przez hiszpańskiego technika Santi García i technika Tahe Polska Joannę Bieniawską.

 

Impreza odbyła się w pięknym otoczeniu podlaskiej wsi w Majątku Howieny. W tym cudownym miejscu, bardzo blisko Białegostoku, Biesiada z Tahe oraz szkolenie Look&Learn oraz warsztaty odniosły ogromny sukces frekwencyjny.

Szkolenie prowadziły Santi García Ros  i Joanny Bieniawska.
Międzynarodowi styliści Santi García i Joanna Bieniawska przeprowadzili niezwykłe szkolenie kolorystyczne, podczas którego po raz pierwszy zaprezentowano i zastosowano nowy rozjaśniacz  w kremie Lumière High Platinium, jedną z największych tegorocznych premier Tahe.

Rezultaty rozjaśniania  mile zaskoczyły wszystkich uczestników, którzy nie wahali się okazać zainteresowania jego skutecznością.

    

Sześć stylizacji związanych z cięciem i koloryzacją proponowanych przez nasz zespół techniczny wyróżniały się elegancją i kreatywnością, a jednocześnie było pracami, które można zastosować bezpośrednio we wszystkich typach salonów. Zgodne z najnowszymi trendami, modą , inspirowane polską złota jesienią.

 

     

Weekend zakończył się ekskluzywnym szkoleniem dla klientów  z metody Tahe Curly, które poprowadziła Santi García Ros, jedna z najbardziej aktywnych stylistek, która pracowała nad rozwojem linii produktów serii Magic Rizos Curly.

Wydarzenie, poza oficjalnymi prezentacjami, pozwoliło wszystkim uczestnikom integrować się  i bawić razem, przeżyć niezapomniane chwile wśród coraz liczniejszej rodziny Tahe w Polsce.

 

Dziękujemy za Waszą obecność, zaangażowanie i uśmiech!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.