tahe | Szkolenie techniki Fresh Light
1682
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1682,tribe-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.8,qode-theme-starflix,transparent_content,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Szkolenie techniki Fresh Light

Technika, którą będziemy pracować podczas szkolenia jest hitem i nr 1 wśród fryzjerów. Fresh Light To przede wszystkim koloryzacja z łagodnym przejściem, przenikaniem włosów ciemniejszych od nasady w jasne końce. Pracując tą techniką jesteśmy w stanie perfekcyjnie pokryć linię odrostu jak również odświeżyć długości i końce. To obecnie najmniej inwazyjna metoda farbowania włosów, która daje spektakularne efekty.
Ukończenie tego szkolenia z pewnością pomoże Wam w pracy z najmodniejszymi blondami i znacznie zwiększy zyski salonu.

technik

Prowadząca Joanna Bieniawska obecnie Edukator w teamie Tahe Polska. Na co dzień właścicielka prężnie działającego salonu Lejdis. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Mrozy w województwie mazowieckim.
Dzieli się swoją pasją związaną z fryzjerstwem z kursantami jako konsultant, który uczy innych poprzez poszukiwanie nowych rozwiązań oraz wytyczanie kierunków myślenia. Lubi pracować w prężnie działającym zespole, którego głównym atutem jest dążenie do doskonałości „step by step”. Za sobą ma wiele szkoleń z aktualnymi trendami we fryzjerstwie.
Jej największą pasją jest koloryzacja i edukacja klientów o pielęgnacji włosów. Bo zdrowe włosy, to piękne włosy.

 

cel

Celem jest zdobycie nowych umiejętności z zakresu przeprowadzenia wizerunku klientek. Fresh Light pozwala na uzyskanie pięknych, naturalnych, przenikających się odcieni i łatwe uzupełnianie odrostu.
Ukończenie tego szkolenia z pewnością pomoże Wam w pracy z najmodniejszymi blondami i znacznie zwiększy zyski salonu.

dla kogo?

Dla Fryzjerów , Stylistów którzy posiadają podstawową wiedzę dotyczącą koloryzacji i i chcą się rozwijać w temacie tworzenia wyjątkowych kolorów.

po szkoleniu!

Zaoferujesz klientom nowe, modne i kreatywne koloryzacje. Wyróżnisz swój Salon Fryzjerski. Poszerzysz swą wiedzę na temat łączenia kolorów i tonowania oraz dowiesz się jakie elementy mają istotny wpływ na jakość i długość koloryzacji.

 

program

  • podstawowe pojęcia dotyczące koloryzacji
  • pojęcia dotyczące koloryzacji Fresh Light

czas trwania

6 godzin

 

cena szkolenia grupowego (max 6 osób)

299 zł

 

ilość punktów programu Tandem Tahe

299 pkt