tahe | TAHESTHETIC PROFESSIONAL
4121
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-4121,_masterslider,_ms_version_3.9.3,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.8,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2848,elementor-page elementor-page-4121
 

TAHESTHETIC PROFESSIONAL

Sparkle (4)

PERMIUM Pielęgnacja Twarzy. Zabiegi dla najbardziej wymagających

Coś więcej o nowej Marce Tahe.
Poznajcie Tahesthetic Professional
Jest to marka premium kosmetyków do twarzy. Produkty Tahesthetic Professional używane są w najlepszych hiszpańskich klinikach estetycznych.
Tworzą coś więcej niż tylko zabiegi, są to rytuały pielęgnacji. Najlepsze składniki wpłyną nie tylko na Twarz, ale również na Ducha i Spokój. Tworząc tym samym Harmonię
Nazwy linii zostały specjalnie nazwane na cześć najważniejszych osób w Tahe.
1920- linia ujędrniająca przeciwstarzeniowa została nazwana na cześć Ana María Ortiz, założycielka marki Tahe która sama tworzyła w latach 20-tych kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.
1960- linia regenerująca nazwana na cześć José Magaña, syna Any Maríi. José kontynuował rodzinną tradycję i rozpoczął produkcję Tahe na światową skalę.
Chcesz dowiedzieć się więcej o Tahesthetic Professional napisz do Nas chętnie przedstawimy ci Ofertę do Twojej Kliniki, Salonu.
conocenos-1960