tahe | Szkolenie Koloryzacja
1684
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1684,tribe-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.8,qode-theme-starflix,transparent_content,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2848
 

Szkolenie Koloryzacja

Poznaj nasze trzy linię koloryzacji: Lumiere, Organic Care, Lumiere Soft

technik

Prowadząca Joanna Bieniawska obecnie Edukator w teamie Tahe Polska. Na co dzień właścicielka prężnie działającego salonu Lejdis. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Mrozy w województwie mazowieckim.
Dzieli się swoją pasją związaną z fryzjerstwem z kursantami jako konsultant, który uczy innych poprzez poszukiwanie nowych rozwiązań oraz wytyczanie kierunków myślenia. Lubi pracować w prężnie działającym zespole, którego głównym atutem jest dążenie do doskonałości „step by step”. Za sobą ma wiele szkoleń z aktualnymi trendami we fryzjerstwie.
Jej największą pasją jest koloryzacja i edukacja klientów o pielęgnacji włosów. Bo zdrowe włosy, to piękne włosy.

cel

Celem jest zdobycie nowych umiejętności z zakresu przeprowadzenia wizerunku klientek. Poznanie wszystkich trzech linii ułatwi Ci skuteczny dobór, indywidualny odcienia dla każdej z klientek. Poznasz co kryją w sobie i co potrafią zdziałać. Poznasz najmodniejsze możliwości łączenia kolorów.

dla kogo?

Dla Fryzjerów , Stylistów którzy posiadają podstawową wiedzę dotyczącą koloryzacji i i chcą się rozwijać w temacie tworzenia wyjątkowych kolorów.

po szkoleniu!

Zaoferujesz klientom nowe, modne i kreatywne koloryzacje. Wyróżnisz swój Salon Fryzjerski. Poszerzysz swą wiedzę na temat łączenia kolorów i tonowania oraz dowiesz się jakie elementy mają istotny wpływ na jakość i długość koloryzacji.

 

program

  • podstawowe pojęcia dotyczące koloryzacji
  • pojęcia dotyczące każdej koloryzacji Lumiere, Organic Care, Lumiere Soft

czas trwania

6 godzin

ilość punktów programu Tandem Tahe

150 pkt