Nadchodzące Wydarzenia
1730
tribe_events-template-default,single,single-tribe_events,postid-1730,tribe-no-js,tribe-filter-live,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.8,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,events-single,tribe-events-style-full,tribe-events-style-theme,tribe-theme-starflix,page-template-page-php,singular
 

Szkolenie techniki Fresh Light

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Szkolenie techniki Fresh Light

Kwiecień 24 @ 10:00 am - 4:00 pm

299pln

Technika, którą będziemy pracować podczas szkolenia jest hitem i nr 1 wśród fryzjerów. Fresh Light To przede wszystkim koloryzacja z łagodnym przejściem, przenikaniem włosów ciemniejszych od nasady w jasne końce. Pracując tą techniką jesteśmy w stanie perfekcyjnie pokryć linię odrostu jak również odświeżyć długości i końce. To obecnie najmniej inwazyjna metoda farbowania włosów, która daje spektakularne efekty.
Ukończenie tego szkolenia z pewnością pomoże Wam w pracy z najmodniejszymi blondami i znacznie zwiększy zyski salonu.

technik
Prowadząca Joanna Bieniawska obecnie Edukator w teamie Tahe Polska. Na co dzień właścicielka prężnie działającego salonu Lejdis. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Mrozy w województwie mazowieckim.
Dzieli się swoją pasją związaną z fryzjerstwem z kursantami jako konsultant, który uczy innych poprzez poszukiwanie nowych rozwiązań oraz wytyczanie kierunków myślenia. Lubi pracować w prężnie działającym zespole, którego głównym atutem jest dążenie do doskonałości „step by step”. Za sobą ma wiele szkoleń z aktualnymi trendami we fryzjerstwie.
Jej największą pasją jest koloryzacja i edukacja klientów o pielęgnacji włosów. Bo zdrowe włosy, to piękne włosy.

cel
Celem jest zdobycie nowych umiejętności z zakresu przeprowadzenia wizerunku klientek. Fresh Light pozwala na uzyskanie pięknych, naturalnych, przenikających się odcieni i łatwe uzupełnianie odrostu.
Ukończenie tego szkolenia z pewnością pomoże Wam w pracy z najmodniejszymi blondami i znacznie zwiększy zyski salonu.

dla kogo?
Dla Fryzjerów , Stylistów którzy posiadają podstawową wiedzę dotyczącą koloryzacji i i chcą się rozwijać w temacie tworzenia wyjątkowych kolorów.

po szkoleniu!
Zaoferujesz klientom nowe, modne i kreatywne koloryzacje. Wyróżnisz swój Salon Fryzjerski. Poszerzysz swą wiedzę na temat łączenia kolorów i tonowania oraz dowiesz się jakie elementy mają istotny wpływ na jakość i długość koloryzacji.

program
podstawowe pojęcia dotyczące koloryzacji
pojęcia dotyczące koloryzacji Fresh Light
czas trwania
6 godzin

cena szkolenia grupowego (max 6 osób)
299 zł

ilość punktów programu Tandem Tahe
299 pkt

Szczegóły

Data:
Kwiecień 24
Czas:
10:00 am - 4:00 pm
Koszt:
299pln
Strona internetowa:
https://tahe.pl/events/

Miejsce

Centrum Pięknych Włosów
ul. Wiertnicza 149
Warszawa, mazowieckie 02-952 Polska
+ Google Map
Telefon:
(22) 651-72-56
Strona internetowa:
https://tahe.pl/