tahe | 10 lat Tahe Polska Urodzinowa Gala Tahe International w Krakowie
1584
post-template-default,single,single-post,postid-1584,single-format-standard,tribe-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.8,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

10 lat Tahe Polska Urodzinowa Gala Tahe International w Krakowie

10 lat Tahe Polska Urodzinowa Gala Tahe International w Krakowie

Dziękujemy!

10 lat  Tahe Polska

Urodzinowa Gala Tahe International w Krakowie

13 maja 2019 to dzień wielkiego święta Tahe w Polsce. Gościliśmy prawie 200 osób na uroczystej gali, która odbyła się w krakowskim Centrum Sztuki Japońskiej Mangha.  Te kilka wspaniałych godzin pełnych historycznych bo 10 letnich wspomnień obecności Tahe w Polsce, uświetnił również pokaz 6 wspaniałych stylistów z trzech różnych państw w europie.  Trójka stylistów z hiszpańskiej Barcelony z grupy Pelsynera, zaprezentował fenomenalny SHOW. Duet hiszpańsko – ukraiński Raquel Corchero i Lena Lenko oraz nasz polski ambasador marki Tahe Marcel Kaluszkiewicz.

Kilkanaście modelek, wspaniałe stylizacje, pokaz fuzji tańca ze sztuką wizualną i muzyczną. To tylko nieliczne atrakcje które nasi goście mogli zobaczyć podczas gali w Krakowie.

Na naszych gości czekał również pyszny kilkunasto kilogramowy tort oraz toasty którym nie było końca.

W gronie naszych międzynarodowych gości byli styliści z kilkunastu państw europejskich. Bo rodzina Tahe obejmuje już ponad 70 narodowości z całego świata.

Dziękujemy Tahe za wspaniałą organizację tego wydarzenia, naszym gościom oraz całej rodzinie Tahe.

Kilka nowych zdjęć z naszej urodzinowej gali która odbyła się 13.05.2019 w Krakowie 😍😍😍
Tahe dziękujemy ❤️❤️❤️

 

 

No Comments

Post A Comment