some image

Aktualności

Rusza program lojalnościowy – Tandem Tahe

Tandem Tahe 28 grudnia 2013 Tandem Marketing System
featured image

Postanowiliśmy nie czekać do Sylwestra i już teraz ogłaszamy naszą największą niespodziankę na nadchodzący rok.

Marka Tahe w ostatnim czasie zdobyła uznanie wielu fachowców z branży, sprzedaż produktów osiągnęła w 2013 roku poziom którego nikt się nie spodziewał, w październiku otrzymaliśmy główną nagrodę dla produktu Magic Efecto Botox w plebiscycie IMPERIUM URODY. Mijający rok należy do udanych. Mimo to nadal sprzedajemy produkty selektywnie. Nie chcemy by nasze kosmetyki obecne były w co drugim salonie. Chcemy współistnieć tylko z fryzjerami, którzy potrafią wykorzystać fakt, że pracują na tak dobrych jakościowo i innowacyjnych artykułach fryzjerskich.

Podsumowanie wszystkich kwartałów ’13 dało nam dużo satysfakcji. Dlatego postanowiliśmy na nadchodzący rok przygotować pierwsze narzędzie działu Tandem Marketing System – sektora marki zajmującego się coachingiem i wspieraniem salonów w dziedzinie marketingu i prowadzenia biznesu.

Już w marcu ruszamy z programem audytów i feedbacku, które pomogą salonom znajdującym się w patowej pozycji. Dzięki nim z łatwością pokażemy, że „szach mat” tak naprawdę nie oznacza końca. Tandem Marketing System zorganizuje wiele szkoleń dotyczących sposobów i jakości pracy  oraz promowania salonu, zwiększania zysków i ilości klientów.  Uświadomimy wszystkich, że ukochany biznes nie może Nas męczyć i musi przynosić wiele satysfakcji.

Tak wygląda album punktowyDo tego czasu zacznijmy zabawę z programem lojalnościowym Tandem Tahe. Uczestnicy programu – zarejestrowani fryzjerzy pracujący na produktach Tahe – za każdy zakup od 01.01.2014 do 31.12.2014 roku otrzymywać będą punkty w formie naklejek wklejanych do specjalnego albumu.

Wartość jednego punktu to średnio 1 zł. Zebranie odpowiedniej ilości punktów uprawnia do otrzymania wybranej nagrody. Punkty wykorzystujemy po każdym okresie rozliczeniowym lub przedłużamy zbieranie na kolejne kwartały. To od Was zależeć będzie czy nagrody otrzymacie raz na trzy  miesiące, czy wytrwale będziecie walczyć o najcenniejsze premie i zbierać punkty cały rok. Żeby było więcej zabawy, niektóre nagrody będą znikać po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego, a na ich miejsce pojawią się inne. Inne niespodzianki to dodatkowe punkty do zgarnięcia w akcjach promocyjnych – dlatego śledźcie aktualności na forum i w skrzynkach pocztowych, reagujcie szybko na wiadomości SMS.

Tandem-bike-longW systemie marketingowym Tandem chodzi o to, żebyście tak jak na podwójnym rowerze cały czas odczuwali pomoc w osiągnięciu celu  – zgromadzeniu jak największej ilości punktów.

Najłatwiejsze do zdobycia nagrody wymagają uzbierania tylko 10 punktów. Najcenniejsze będą obligowały do wypełnienia aż dwóch, trzech albumów punktowych.

Zadanie jest proste, bo pracujecie tak jak do tej pory – zamawiacie produkty. To my robimy coś więcej – dajemy Wam za nie punkty oraz premie.

Od 1 stycznia rozpoczynamy pierwszy okres rozliczeniowy, który będzie trwał do 31 marca 2014 r.
Życzymy mocnego startu i utrzymania najwyższej pozycji w naszym wyścigu na „rowerach dwuosobowych” – tandemem kierujecie Wy, a my pomagamy z tyłu – mimo wszystko pedałujemy razem. Na wspólny sukces. Razem tworzymy nową erę fryzjerstwa.

Monika, Krzysztof, Marcel & Maciej – zespół Tandem Marketing System

Opis programu, regulamin, katalog nagród i formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie tahe.pl/tandem

Szczegółowych informacji szukajcie pod numerem infolinii 0 801 000 825

200-120 vce Cisco 210-260 SY0-401 dumps Exam 200-310 810-403 vce CCIE 400-201 N10-006 Network+ dumps 70-410 70-461 Exam CRM 2013 MB2-703