1. Lato w Tahe w super cenie!

  featured image

  W Tahe lato trwa cały rok. A to dzięki świetnemu produktowi Tahe Summer Light, który pozwala nadać włosom naturalny efekt muśniętych wakacyjnym słońcem włosów. Teraz dostępnemu w promocji za jedyne 49,90 pln.

  Tahe Summer Light to innowacyjny system rozjaśniający włosy o dwa tony w naturalny i błyskawiczny sposób. Przeznaczony do delikatnego rozjaśniania pasm podczas stylizacji.

  Summer Light jest całkowicie bezpieczny, delikatnie rozjaśnia zarówno włosy naturalne, jak i koloryzowane. Może być stosowany jednorazowo dla doraźnego pojaśnienia pasma włosów bądź wielokrotnie dla bardziej intensywnego rezultatu.

  raport_summer_light_tahe
  Summer Light pozostawia włosy niczym muśnięte promieniami letniego słońca – czyste, miękkie i błyszczące. Daje znakomite efekty w tworzeniu delikatnych odcieni włosów na każdym poziomie rozjaśnienia.  Zamówienia prosimy składać telefonicznie lub mailowo: 801 000 825 lub info@tahe.pl oraz przez przedstawicieli handlowych firmy Silog.

 2. TAHE W SALONIE MADLEN W MIŃSKU MAZOWIECKIM

  featured image

  W ramach akcji „Zaproś Tahe do swojego salonu” jesteśmy u Pani Magdy z Madlen – salon kosmetyczno-fryzjerski. Jeśli chcecie poznać możliwości produktów Tahe zaproście nas na dwugodzinny darmowy pokaz. Piszcie lub dzwońcie: monika.komorowski@silog.pl lub 663-999-207.

  zaproszenie

   

 3. Tahe Bio-Fluid: odświeżająca nowość

  featured image

  Powodów do radości nigdy nam nie brakuje. Ale tej wiosny może być jeszcze milej niż zwykle, a to za sprawą rewelacyjnych nowości, które do swojej oferty wprowadza Tahe. Wśród nich jest cudowna seria Bio-Fluid.

  Wygniecione pod czapką, narażone na gwałtowne zmiany temperatury, wysuszone – takie zagrożenia spotykają nasze włosy zimą. Z odsieczą przychodzi nowa linia produktów Tahe Bio-Fluid. Są łatwe w użyciu, przyjemnie pachnące i bardzo skuteczne.

  Odżywki i szampony z serii Bio-Frluid powstały z myślą o natychmiastowym nawilżeniu wysuszonych włosów. Bazujące na wzmacniającej wewnętrzne struktury włosów czystej keratynie oraz intensywnie odżywiającym ekstrakcie z orzechów brazylijskich produkty sprawiają, że włosy natychmiast po użyciu
  stają się nie tylko nawilżone, ale również wyraźnie wzmocnione, odżywione i pięknie lśniące.

  W serii Bio-Fluid znalazły się zarówno kosmetyki uniwersalne – do wszystkich rodzajów włosów, jak i przeznaczone do włosów jasnych i blond oraz do włosów cienkich i pozbawionych puszystości.

  Cieszmy się wiosną i pięknymi włosami z nową serią naturalnych produktów Tahe Bio-Fluid.

  bio-fluid produkty

  W skład serii wchodzą odżywka do włosów jasnych i blond, odżywka zwiększająca objętość do włosów cienkich i słabych, odżywka i szampon silnie nawilżające do każdego rodzaju włosów.

  Zamówienia prosimy składać telefonicznie lub mailowo: 801 000 825 lub info@tahe.pl oraz przez przedstawicieli handlowych firmy Silog.

 4. ZAPRASZACIE TAHE, TAHE ZAPRASZA WAS!

  featured image

  Akcja „Zaproś Tahe do swojego salonu” cieszy się wielkim powodzeniem! Ponieważ fryzjerki, które poznały nasze produkty Tahe, chciały dodatkowych szkoleń, wyszliśmy naprzeciw ich oczekiwaniom.

  Dodatkowe szkolenie dla salonów, które w ramach akcji „Zaproś Tahe do swojego salonu” zachwyciły się naszymi produktami, poprowadziła szkoleniowiec Tahe – Ania Szczepańczyk.

  0

  1

  2

  3

  4

  Akcja „Zaproś Tahe do swojego salonu” cieszy się wielkim powodzeniem! Ponieważ fryzjerki, które poznały nasze produkty Tahe, chciały dodatkowych szkoleń, wyszliśmy naprzeciw ich oczekiwaniom.

  Dodatkowe szkolenie dla salonów, które w ramach akcji „Zaproś Tahe do swojego salonu” zachwyciły się naszymi produktami, poprowadziła szkoleniowiec Tahe – Ania Szczepańczyk.
  Możliwości, które dają dobrze użyte produkty Tahe, na polu koloryzacji, regeneracji, czy pielęgnacji włosów zrobiły na uczestniczkach kolosalne wrażenie.

  Jeśli chcecie przekonać się sami jak to działa, dołączcie do akcji. Skontaktujcie się z koordynatorką projektu Tahe Polska Moniką Komorowski:
  monika@komorowski@silog.pl lub telefonicznie 663-999-207

 5. Zaproś Tahe do swojego salonu

  featured image

  To już trzecia odsłona naszej akcji. O co w niej chodzi? Wy zapraszacie nas do swojego salonu, a nasza specjalistka robi specjalnie dla was dwugodzinny pokaz możliwości produktów Tahe. To nic nie kosztuje, a może otworzyć zupełnie nowe perspektywy w kwestii zadowolenia klientek i klientów, komfortu fryzjerek i fryzjerów oraz zysku właścicielek i właścicieli.

  Tahe to pochodząca z Hiszpanii rodzinna firma zajmująca się produkcją kosmetyków i preparatów fryzjerskich dla profesjonalistów. To marka z ponad 50-letnią historią, obecna w 45 krajach na całym świecie. Jeśli jeszcze na nią nie wpadliście, to tylko dla tego, że Tahe zawsze przedkłada jakość nad ilość. Każdy z produktów jest doskonale przygotowany, przemyślany i dopracowany przed wprowadzeniem na rynek. Tahe – jak to w prawdziwej, tradycyjnej hiszpańskiej rodzinie – każdemu swojemu dziecku poświęca mnóstwo uwagi. Produkty Tahe cechuje niezwykła dbałość o szczegóły, nowatorskie rozwiązania i bliskość natury.

  Rodzinność jest też podstawą budowania przez Tahe relacji ze swoimi współpracownikami – przedstawicielami, dystrybutorami, salonami, fryzjerami. Każdy z nich może liczyć na indywidualne podejście, wsparcie, opiekę. Teraz i ty możesz poznać i polubić Tahe. Dołączyć do niezwykłej rodziny.

  Zatem ZAPROŚ TAHE DO SWOJEGO SALONU! Poświęć nam dwie godziny, a my pokażemy Ci możliwości rewelacyjnych produktów Tahe i korzyści płynące ze współpracy z nami. To darmowe szkolenie może stać się dla was źródłem sukcesu, nowych usług, zwiększenia zysków i lojalności klientów. Warto spróbować. To nic nie kosztuje! Zaproś na nas do swojego salonu.

  Zadzwoń lub napisz i umów wizytę w Twoim salonie w dowolnym miejscu w Polsce: 801 000 825 lub info@tahe.pl.

 6. TAHE SZUKA NA DOLNYM ŚLĄSKU

  featured image

  Marka Tahe rozwija się dynamicznie na całym świecie. Także w Polsce. W związku z tym poszukujemy partnerów handlowych oraz salonów, które chciałby współpracować z nami w województwie Dolnośląskim.

  Jeśli chcecie mieć w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki fryzjerskie najwyższej klasy, móc uczestniczyć w profesjonalnych szkoleniach, współpracować z marką, której DNA jest najwyższa jakość, odpowiedzialność, lojalność i chęć osiągnięcia wspólnego sukcesu a także powiększyć grono zadowolonych klientek i klientów – rozpocznijcie współpracę z TAHE Polska.

  Prosimy o kontakt z koordynatorką projektu Tahe Polska Moniką Komorowski: monika.komorowski@silog.pl
  lub telefonicznie 663-999-207

  LOGO TAHE

  Czym jest TAHE?

  TAHE to pochodząca z Hiszpanii rodzinna firma zajmująca się produkcją kosmetyków i preparatów fryzjerskich dla profesjonalistów.

  To marka z ponad 50-letnią historią, obecna w 45 krajach na całym świecie. Jeśli jeszcze na nią nie wpadliście, to tylko dla tego, że Tahe zawsze przedkłada jakość nad ilość. Każdy z produktów jest doskonale przygotowany, przemyślany i dopracowany przed wprowadzeniem na rynek. Tahe – jak to w prawdziwej, tradycyjnej hiszpańskiej rodzinie – każdemu swojemu dziecku poświęca mnóstwo uwagi.

  Produkty Tahe cechuje niezwykła dbałość o szczegóły, nowatorskie rozwiązania i bliskość natury. Rodzinność jest też podstawą budowania przez Tahe relacji ze swoimi współpracownikami – przedstawicielami, dystrybutorami, salonami, fryzjerami. Każdy z nich może liczyć na indywidualne podejście, wsparcie, opiekę.

  Teraz i ty możesz poznać i polubić Tahe. Dołączyć do niezwykłej rodziny.

 7. Tandem Tahe: Zbieraj punkty, odbieraj nagrody

  featured image

  Drodzy klienci, mamy dla was rodzinne rowery, komputery, smartphony, tablety oraz najwyższej klasy profesjonalne kosmetyki i sprzęt fryzjerski. Wszystko to oddamy za punkty, które możecie zbierać w kolejnej edycji programu lojalnościowego Tandem Tahe Marketing System.

  tandem

  Każdy, kto dokona zakupu produktów Tahe będzie premiowany punktami naszego programu. Punkty należy zbierać i wklejać do specjalnych Albumów Punktowych TAHE. Album będzie załączony do Waszego zamówienia (czy to wysłanego z naszego biura, czy to dostarczonego przez doradcę handlowego Silog).

  Listę niesamowitych nagród, na które możecie wymienić punkty programu Tandem Tahe, znajdziecie tu:
  LISTA NAGRÓD
  Pełen regulamin akcji możecie przeczytać tutaj:
  REGULAMIN PROGRAMU TANDEM TAHE

 8. Tahe szkoli w Łodzi i Żaganiu

  featured image

  Za nami kolejne szkolenia Tahe. Tym razem zawitaliśmy do Łodzi i Żagania, gdzie nasi edukatorzy ćwiczyli i uczyli fryzjerki i fryzjerów chętnych do pracy z produktami Tahe.

  Tym razem tematem była koloryzacja z naciskiem na produkty Ionic i Lumiere, czyli bardzo ważny segment oferty Tahe. Zobaczcie na zdjęciach, jak wyglądały spotkania w Łodzi i Żaganiu oraz odwiedzajcie nasze strony oraz profile Facebook, aby wiedzieć gdzie i kiedy kolejne szkolenia.

  www.silog.pl
  www.tahe.pl
  SILOG FACEBOOK

  TAHE FACEBOOK

  IMG_20161114_140515

  IMG_20161114_140609

  IMG_20161114_140611

  IMG_20161114_140643

  IMG_20161114_140651

  IMG_20161114_140656

  IMG_20161114_140613

  IMG_20161114_140628

  IMG_20161114_140632

 9. Dołącz do grona salonów Tahe

  featured image

  Zachęcamy Państwa do współpracy z z marką Tahe. O tym, że warto przekonał się już nie jeden właściciel salonu fryzjerskiego. Oto jeden z przykładów salonów Tahe, który razem z tą marką odniósł sukces. Poznacie Panią Anię Sawicką i jej salon. I sami dołączcie do rodziny salonów Tahe.

  Salon Anny Sawickiej działa w Białymstoku od dwudziestu lat. Zdaniem właścicielki dużą rolę w jego sukcesie odegrały odważne decyzje, które podejmowała. Jedną z nich było związanie się z marką Tahe. Anna na szkolenie produktowe tego hiszpańskiego producenta trafiła przez przypadek. I było to zauroczenie od pierwszego spotkania, które przerodziło się w trwały związek. Zarówno Ania, jak i jej klientki uwielbiają zwłaszcza zabiegi Botox i koloryzację Lumier.

  Salon Anny łączy pokolenia. Stałe klientki, które przyprowadzają tu swoje córki i nazywają Annę „fryzjerem rodzinnym” są najlepszą rekomendacją tego miejsca.

  Pracę w fryzjerstwie Anna zaczęła od skoku na głęboką wodę. W swojej pierwszej pracy musiała sama prowadzić salon podczas półrocznej nieobecności szefowej. Szło jej na tyle dobrze, że postanowiła spróbować pracy „na swoim”. W prezencie urodzinowym dostała wyposażenie salonu i rozpoczęła nową, trwającą do dziś, przygodę.

  Co zadecydowało o sukcesie, który odniosła? Jak przyznaje, najważniejsza jest jakość – zarówno pracy fryzjera, jak i sprzętu, którym pracuje. Dobry fryzjer musi też być miły, skromny, ale równocześnie znać swoją wartość i ciągle się rozwijać. Umiejętności techniczne są bardzo ważne, ale bardzo wiele znaczy też doświadczeni i pewność siebie. Klienci ceną Annę również za dobrą organizację pracy i to, że nigdy się nie spóźnia i nie przekłada wizyt.

  Rada Anny dla innych fryzjerów? Nigdy nie zatrzymywać się w miejscu, być otwartym na nowości oraz uważnie obserwować trendy i mody. I oczywiście lubić swoją pracę.

  Anna stara się nie opuszczać żadnych szkoleń Tahe, które nie tylko pomagają rozwijać się jej jako fryzjerce, ale również dają możliwość przynależenia i wsparcia wielkiej międzynarodowej rodziny Tahe. Was też zachęcamy, żebyście do niej dołączyli i stali się kolejnymi bohaterami tej rubryki w magazynie „Look at me”.

  A jeśli będziecie w Białymstoku, koniecznie odwiedźcie salon Anny Sawickiej i przekonajcie się o jego atutach na własnych włosach.

  Salon fryzjerski TAHE
  Anna Sawicka
  Ul. Modlińska 1 lok. 6.
  Białystok
  pon.- pt.: 8.00-18.00,
  sob.: 8.00-16.00.

 10. GŁOSUJ NA TAHE

  featured image

  Dwa produkty marki Tahe biorą udział w plebiscycie Ekspert Pięknych Włosów. Każdy z was może nas wspomóc swoim głosem. Jeśli cenicie nasze produkty, zagłosujcie na nie!

  W kategorii produktów do pielęgnacji startuje Tahe Oleoplex. To profesjonalny preparat, który zawiera system OLEO&CONTROL, czyli cząsteczki chroniące włosy przed zniszczeniami i uszkodzeniami, do których dochodzi podczas zabiegów chemicznych. Wnikając do wnętrza włosa wzmacniają one naturalną keratynę i odbudowują zerwane mostki disiarczkowe. Sprawia to, że włosy są odporne na działanie środków chemicznych.

  Głosy na Tahe Oleoplex możecie oddawać tu: GŁOSUJ
  Preparat jest dostępny bezpośrednio w naszym salonie sprzedaży (801 000 825) lub w SKLEPIE INTERNETOWYM.

  exp
  W drugiej kategorii – produktów do stylizacji reprezentantem Tahe jest lakier z serii Keratin Gold Satin. To lakier do włosów suchych i zniszczonych. Zawarta w nim czysta keratyna chroni i pomaga przywrócić włosom suchym i zniszczonym miękkość oraz nieskończony blask. Witaminy A, D, E, przeciwutleniacze i anty-wolne rodniki utrzymują i naprawiają strukturę włosów.

  Głosować na lakier Tahe Keratin Gold Satin możecie tu: GŁOSUJ
  Zapraszamy też na zakupy do naszego salonu sprzedaży na ulicy Wiertnicze 149 w Warszawie (801 000 825) lub w SKLEPIE INTERNETOWYM.

200-120 vce Cisco 210-260 SY0-401 dumps Exam 200-310 810-403 vce CCIE 400-201 N10-006 Network+ dumps 70-410 70-461 Exam CRM 2013 MB2-703